The genera representing a positive integer

Tom 102 / 2002

Pierre Kaplan, Kenneth S. Williams Acta Arithmetica 102 (2002), 353-361 MSC: Primary 11E25. DOI: 10.4064/aa102-4-6

Autorzy

  • Pierre KaplanDépartement de Mathématiques
    Université de Nancy I
    54506 Vandœuvre-lés-Nancy, France
    e-mail
  • Kenneth S. WilliamsCentre for Research in Algebra and Number Theory
    School of Mathematics and Statistics
    Carleton University
    Ottawa, Ontario K1S 5B6, Canada
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek