Rang de courbes elliptiques liees a certaines extensions cycliques de degre 4 et 6

Tom 102 / 2002

Odile Lecacheux Acta Arithmetica 102 (2002), 363-371 MSC: Primary 14H52; Secondary 14H10, 14J27, 14J28. DOI: 10.4064/aa102-4-7

Autorzy

  • Odile LecacheuxInstitut de Mathématiques
    Université Paris 6
    Boîte 247
    4 Place Jussieu
    75252 Paris Cedex 05, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek