Irrationalité d'au moins un des neuf nombres $\zeta (5), \zeta (7),\dots,\zeta (21)$

Tom 103 / 2002

Tanguy Rivoal Acta Arithmetica 103(2002), 157-167 MSC: Primary 11J72; Secondary 11M06. DOI: 10.4064/aa103-2-5

Autorzy

  • Tanguy RivoalLaboratoire SDAD, CNRS FRE 2271
    Département de Mathématiques
    Université de Caen
    Campus II, BP 5186
    14032 Caen Cedex, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek