Unique range sets in positive characteristic

Tom 103 / 2002

Abdelbaki Boutabaa, William Cherry, Alain Escassut Acta Arithmetica 103 (2002), 169-189 MSC: Primary 12E05; Secondary 11C08, 11S80, 30D35. DOI: 10.4064/aa103-2-6

Autorzy

  • Abdelbaki BoutabaaLaboratoire de Mathématiques Pures
    Université Blaise Pascal (Clermont-Ferrand)
    Les Cézeaux
    63177 Aubière Cedex, France
    e-mail
  • William CherryDepartment of Mathematics
    University of North Texas
    Denton, TX 76203, U.S.A.
    e-mail
  • Alain EscassutLaboratoire de Mathématiques Pures
    Université Blaise Pascal (Clermont-Ferrand)
    Les Cézeaux
    63177 Aubière Cedex, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek