Prime values of reducible polynomials, II

Tom 104 / 2002

Yong-Gao Chen, Gabor Kun, Gabor Pete, Imre Z. Ruzsa, Adam Timar Acta Arithmetica 104 (2002), 117-127 MSC: Primary 11N32. DOI: 10.4064/aa104-2-2

Autorzy

  • Yong-Gao ChenDepartment of Mathematics
    Nanjing Normal University
    Nanjing 210097, Jiangsu, P.R. China
    e-mail
  • Gabor KunDepartment of Computer Science
    Eötvös University
    Kecskeméti utca 10-12
    H-1053 Budapest, Hungary
    e-mail
  • Gabor PeteBolyai Institute
    University of Szeged
    Aradi vértanúk tere 1
    H-6720 Szeged, Hungary
    e-mail
  • Imre Z. RuzsaMathematical Institute
    of the Hungarian Academy of Sciences
    Pf. 127, H-1364 Budapest, Hungary
    e-mail
  • Adam TimarBolyai Institute
    University of Szeged
    Aradi vértanúk tere 1
    H–6720 Szeged, Hungary
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek