Bounds for quadratic Waring's problem

Tom 104 / 2002

Myung-Hwan Kim, Byeong-Kweon Oh Acta Arithmetica 104 (2002), 155-164 MSC: 11E12, 11E06. DOI: 10.4064/aa104-2-5

Autorzy

  • Myung-Hwan KimSchool of Mathematics
    Seoul National University
    Seoul 151-742, South Korea
    e-mail
  • Byeong-Kweon OhDepartment of Mathematics
    Ohio State University
    Columbus, OH 43210, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek