On polynomials taking small values at integral arguments II

Tom 106 / 2003

Roberto Dvornicich, Shih Ping Tung, Umberto Zannier Acta Arithmetica 106 (2003), 115-121 MSC: Primary 12E05. DOI: 10.4064/aa106-2-2

Autorzy

  • Roberto DvornicichDipartimento di Matematica
    Via Buonarroti, 2
    56127 Pisa, Italy
    e-mail
  • Shih Ping TungDepartment of Mathematics
    Chung Yuan Christian University
    Chung Li, Taiwan 32023, R.O.C.
    e-mail
  • Umberto ZannierIst. Univ. Arch. – D.C.A.
    S. Croce, 191
    30135 Venezia, Italy
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek