Distribution of the traces of Frobenius on elliptic curves over function fields

Tom 106 / 2003

Amílcar Pacheco Acta Arithmetica 106(2003), 255-263 MSC: Primary 11G05. DOI: 10.4064/aa106-3-4

Autorzy

  • Amílcar PachecoDepartamento de Matemática Pura
    Universidade Federal do Rio de Janeiro (Universidade do Brasil)
    Rua Guaiaquil 83
    Cachambi, 20785-050 Rio de Janeiro, RJ, Brazil
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek