On multiple Hurwitz zeta-function values at rational arguments

Tom 107 / 2003

S. Kanemitsu, Y. Tanigawa, M. Yoshimoto Acta Arithmetica 107 (2003), 45-67 MSC: 11M35, 11M06. DOI: 10.4064/aa107-1-5

Autorzy

  • S. KanemitsuGraduate School of Advanced Technology
    University of Kinki, Iizuka
    Fukuoka, 820-8555, Japan
    e-mail
  • Y. TanigawaGraduate School of Mathematics
    Nagoya University
    Nagoya, 464-8602, Japan
    e-mail
  • M. YoshimotoGraduate School of Mathematics
    Nagoya University
    Nagoya, 464-8602, Japan
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek