Some applications of Bombieri's estimate for exponential sums

Tom 107 / 2003

Wenpeng Zhang, Yuan Yi Acta Arithmetica 107 (2003), 245-250 MSC: 11N69, 11L05. DOI: 10.4064/aa107-3-3

Autorzy

  • Wenpeng ZhangResearch Center for Basic Science
    Xi'an Jiaotong University
    Xi'an Shaanxi, People's Republic of China
    e-mail
  • Yuan YiResearch Center for Basic Science
    Xi'an Jiaotong University
    Xi'an Shaanxi, People's Republic of China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek