On the divisor problem: Moments of ${\mit\Delta}(x)$ over short intervals

Tom 109 / 2003

Werner Georg Nowak Acta Arithmetica 109 (2003), 329-341 MSC: Primary 11N37. DOI: 10.4064/aa109-4-3

Autorzy

  • Werner Georg NowakInstitut für Mathematik und Angewandte Statistik
    Universität für Bodenkultur
    Peter Jordan-Straße 82
    A-1190 Wien, Austria
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek