New criteria for canonical number systems

Tom 111 / 2004

Shigeki Akiyama, Hui Rao Acta Arithmetica 111 (2004), 5-25 MSC: 11A63, 37B10. DOI: 10.4064/aa111-1-2

Autorzy

  • Shigeki AkiyamaDepartment of Mathematics
    Faculty of Science
    Niigata University
    Ikarashi 2-8050
    Niigata 950-2181, Japan
    e-mail
  • Hui RaoDepartment of Mathematics
    Faculty of Science
    Wuhan University
    430072, Wuhan, P.R. China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek