A Gel'fond type criterion in degree two

Tom 111 / 2004

Benoit Arbour, Damien Roy Acta Arithmetica 111 (2004), 97-103 MSC: Primary 11J13; Secondary 11J82. DOI: 10.4064/aa111-1-7

Autorzy

  • Benoit ArbourDepartment of Mathematics
    McGill University
    805 Sherbrooke Ouest
    Montréal, Québec H3A 2K6, Canada
    e-mail
  • Damien RoyDépartement de Mathématiques
    Université d'Ottawa
    585 King Edward
    Ottawa, Ontario K1N 6N5, Canada
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek