The Jacobi–Perron Algorithm and Pisot numbers

Tom 111 / 2004

Eugène Dubois, Ahmed Farhane, Roger Paysant-Le Roux Acta Arithmetica 111 (2004), 269-275 MSC: Primary 11J70; Secondary 11R06. DOI: 10.4064/aa111-3-4

Autorzy

  • Eugène DuboisLaboratoire Nicolas Oresme
    UMR CNRS n  6139
    Université de Caen
    14032 Caen Cedex, France
    e-mail
  • Ahmed FarhaneDépartement de Mathématiques et Informatique
    Faculté des Sciences et Techniques de Settat
    Settat, Maroc
    e-mail
  • Roger Paysant-Le RouxLaboratoire Nicolas Oresme
    UMR CNRS n° 6139
    Université de Caen
    14032 Caen-Cedex, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek