Four squares of primes and 165 powers of 2

Tom 114 / 2004

Jianya Liu, Guangshi Lü Acta Arithmetica 114(2004), 55-70 MSC: 11P32, 11P05, 11N36, 11P55. DOI: 10.4064/aa114-1-4

Autorzy

  • Jianya LiuDepartment of Mathematics
    Shandong University
    Jinan, Shandong 250100
    P.R. China
    e-mail
  • Guangshi LüDepartment of Mathematics
    Shandong University
    Jinan, Shandong 250100
    P.R. China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek