A note on the Dirichlet characters of polynomials

Tom 115 / 2004

Wenpeng Zhang, Weili Yao Acta Arithmetica 115 (2004), 225-229 MSC: 11L10, 11L40. DOI: 10.4064/aa115-3-3

Autorzy

  • Wenpeng ZhangResearch Center for Basic Science
    Xi'an Jiaotong University
    Xi'an, Shaanxi, P.R. China
    e-mail
  • Weili YaoResearch Center for Basic Science
    Xi'an Jiaotong University
    Xi'an, Shaanxi, P.R. China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek