Diophantine equations with Bernoulli polynomials

Tom 116 / 2005

Manisha Kulkarni, B. Sury Acta Arithmetica 116 (2005), 25-34 MSC: Primary 11D41. DOI: 10.4064/aa116-1-3

Autorzy

  • Manisha KulkarniStat-Math Unit
    Indian Statistical Institute
    8th Mile, Mysore Road
    Bangalore 560 059, India
    e-mail
  • B. SuryStat-Math Unit
    Indian Statistical Institute
    8th Mile, Mysore Road
    Bangalore 560 059, India
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek