Abelian surfaces of ${\rm GL}_2$-type as Jacobians of curves

Tom 116 / 2005

Josep González, Jordi Guàrdia, Victor Rotger Acta Arithmetica 116 (2005), 263-287 MSC: Primary 11G10, 11G18, 14H40; Secondary 11F11, 14Q05. DOI: 10.4064/aa116-3-3

Autorzy

  • Josep GonzálezEscola Universitària Politècnica de Vilanova i la Geltrú
    Av. Víctor Balaguer s//n
    E-08800 Vilanova i la Geltrú, Spain
    e-mail
  • Jordi GuàrdiaEscola Universitària Politècnica de Vilanova i la Geltrú
    Av. Víctor Balaguer s//n
    E-08800 Vilanova i la Geltrú, Spain
    e-mail
  • Victor RotgerEscola Universitària Politècnica de Vilanova i la Geltrú
    Av. Víctor Balaguer s//n
    E-08800 Vilanova i la Geltrú, Spain
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek