Average size of 2-Selmer groups of elliptic curves, II

Tom 117 / 2005

Gang Yu Acta Arithmetica 117 (2005), 1-33 MSC: 11L40, 14H52. DOI: 10.4064/aa117-1-1

Autorzy

  • Gang YuDepartment of Mathematics
    The University of Michigan
    525 E. University Avenue
    Ann Arbor, MI 48109-1109, U.S.A.
    and
    Department of Mathematics
    The University of South Carolina
    1523 Greene Street
    Columbia, SC 29208, U.S.A.
    e-mail
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek