On the number of prime divisors of the order of elliptic curves modulo $p$

Tom 117 / 2005

Jörn Steuding, Annegret Weng Acta Arithmetica 117 (2005), 341-352 MSC: 11N36, 14H52. DOI: 10.4064/aa117-4-2

Autorzy

  • Jörn SteudingDepartamento de Matemáticas
    Universidad Autónoma de Madrid
    C. Universitaria de Cantoblanco
    28049 Madrid, Spain
    e-mail
  • Annegret WengFachbereich Mathematik
    Johannes Gutenberg Universität Mainz
    Staudinger Weg 9
    D-55129 Mainz, Germany
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek