Erratum: “On the number of prime divisors of the order of elliptic curves modulo $p$” (Acta Arith. 117 (2005), 341–352)

Tom 119 / 2005

Jörn Steuding, Annegret Weng Acta Arithmetica 119 (2005), 407-408 MSC: 11N36, 14H42. DOI: 10.4064/aa119-4-6

Autorzy

  • Jörn SteudingDepartamento de Matemáticas
    Universidad Autónoma de Madrid
    C. Universitaria de Cantoblanco
    28 049 Madrid, Spain
    e-mail
  • Annegret WengInstitute for Experimental Mathematics
    Universität GH Essen
    Ellernstr. 29
    D-45326 Essen, Germany
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek