Decomposition of primes in non-maximal orders

Tom 120 / 2005

Ilaria Del Corso, Roberto Dvornicich, Denis Simon Acta Arithmetica 120 (2005), 231-244 MSC: Primary 11R04. DOI: 10.4064/aa120-3-2

Autorzy

  • Ilaria Del CorsoDipartimento di Matematica
    Università di Pisa
    Largo B. Pontecorvo, 5
    56127 Pisa, ItalyD
    e-mail
  • Roberto DvornicichDipartimento di Matematica
    Università di Pisa
    Via F. Buonarroti, 2
    56127 Pisa, Italy
    e-mail
  • Denis SimonLMNO–UMR 6139
    Université de Caen
    Campus II-Bd Marechal Juin
    BP 5186
    14032 Caen Cedex, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek