Self-dual normal bases for infinite odd abelian Galois ring extensions

Tom 123 / 2006

Patrik Lundström Acta Arithmetica 123 (2006), 1-8 MSC: 13B05, 11S20, 11R04, 11R32, 11R33. DOI: 10.4064/aa123-1-1

Autorzy

  • Patrik LundströmDepartment of Technology, Mathematics and Computer Science
    University West
    Gärdshemsvägen 4, Box 957
    461 29 Trollhättan, Sweden
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek