A new upper bound for finite additive bases

Tom 124 / 2006

C. Sinan Güntürk, Melvyn B. Nathanson Acta Arithmetica 124(2006), 235-255 MSC: Primary 11B13. DOI: 10.4064/aa124-3-3

Autorzy

  • C. Sinan GüntürkCourant Institute
    New York University
    New York, NY 10012, U.S.A.
    e-mail
  • Melvyn B. NathansonDepartment of Mathematics
    Lehman College (CUNY)
    Bronx, NY 10468, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek