Hyperquadratic power series of degree four

Tom 124 / 2006

Antonia W. Bluher, Alain Lasjaunias Acta Arithmetica 124 (2006), 257-268 MSC: 11T55, 11J61, 12E10. DOI: 10.4064/aa124-3-4

Autorzy

  • Antonia W. BluherNational Security Agency
    Fort George G. Meade
    MD 20755-6515, U.S.A.
    e-mail
  • Alain LasjauniasLaboratoire A2X – Université Bordeaux I
    351 Cours de la Libération
    33405 Talence, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek