On the number of rational squares at fixed distance from a fifth power

Tom 125 / 2006

Michael Stoll Acta Arithmetica 125 (2006), 79-88 MSC: Primary 11D41, 11D45, 11G30, 14G05, 14G25; Secondary 11G10, 14H25, 14H40. DOI: 10.4064/aa125-1-7

Autorzy

  • Michael StollSchool of Engineering and Science
    International University Bremen
    P.O. Box 750561
    28725 Bremen, Germany
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek