Equality in Pollard's theorem on set addition of congruence classes

Tom 127 / 2007

E. Nazarewicz, M. O'Brien, M. O'Neill, C. Staples Acta Arithmetica 127 (2007), 1-15 MSC: 11A07, 11B13. DOI: 10.4064/aa127-1-1

Autorzy

  • E. NazarewiczClaremont McKenna College
    Claremont, CA 91711, U.S.A.
  • M. O'BrienClaremont McKenna College
    Claremont, CA 91711, U.S.A.
  • M. O'NeillClaremont McKenna College
    Claremont, CA 91711, U.S.A.
    e-mail
  • C. StaplesClaremont McKenna College
    Claremont, CA 91711, U.S.A.

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek