Factors of alternating sums of products of binomial and $q$-binomial coefficients

Tom 127 / 2007

Victor J. W. Guo, Frédéric Jouhet, Jiang Zeng Acta Arithmetica 127 (2007), 17-31 MSC: 05A10, 05A30, 11B65. DOI: 10.4064/aa127-1-2

Autorzy

  • Victor J. W. GuoDepartment of Mathematics
    East China Normal University
    Shanghai 200062, People's Republic of China
    e-mail
  • Frédéric JouhetInstitut Camille Jordan
    Université Lyon 1
    Bâtiment du Doyen Jean Braconnier
    43, blvd. du 11 novembre 1918
    F-69622 Villeurbanne Cedex, France
    e-mail
  • Jiang ZengCNRS, UMR 5208 Institut Camille Jordan
    Université Lyon 1
    Bâtiment du Doyen Jean Braconnier
    43, blvd. du 11 novembre 1918
    F-69622 Villeurbanne Cedex, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek