Trinômes irréductibles résolubles sur un corps de nombres

Tom 127 / 2007

Julien Angeli Acta Arithmetica 127(2007), 169-178 MSC: 11R32, 11S15, 12F12. DOI: 10.4064/aa127-2-6

Autorzy

  • Julien AngeliDépartement de Mathématiques et Informatique
    XLIM (UMR CNRS 6172)
    Université de Limoges
    123 avenue Albert Thomas
    87060 Limoges Cedex, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek