Distribution of residues modulo $p$

Tom 129 / 2007

S. Gun, Florian Luca, P. Rath, B. Sahu, R. Thangadurai Acta Arithmetica 129 (2007), 325-333 MSC: Primary 11N69; Secondary 11A07. DOI: 10.4064/aa129-4-3

Autorzy

  • S. GunDepartment of Mathematical and
    Computational Sciences
    3359 Mississauga Road North
    Mississauga, ON, Canada, L5L 1C6
    e-mail
  • Florian LucaInstituto de Matemáticas
    Universidad Nacional Autónoma de México
    C.P. 58089
    Morelia, Michoacán, México
    e-mail
  • P. RathInstitute of Mathematical Sciences
    C. I. T. Campus, Taramani
    Chennai 600113, India
    e-mail
  • B. SahuHarish-Chandra Research Institute
    Chhatnag Road, Jhunsi
    Allahabad 211019, India
    e-mail
  • R. ThangaduraiHarish-Chandra Research Institute
    Chhatnag Road, Jhunsi
    Allahabad 211019, India
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek