On the arithmetic of certain modular curves

Tom 130 / 2007

Daeyeol Jeon, Chang Heon Kim Acta Arithmetica 130(2007), 181-193 MSC: 11G18, 11G30. DOI: 10.4064/aa130-2-7

Autorzy

  • Daeyeol JeonDepartment of Mathematics Education
    Kongju National University
    182 Shinkwan-dong
    Kongju, Chungnam, 314-701 Korea
    e-mail
  • Chang Heon KimDepartment of Mathematics
    Seoul Women's University
    126 Kongnung 2-dong, Nowon-gu
    Seoul, 139-774 Korea
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek