Capitulation des 2-classes d'idéaux de ${\bf k}=\mathbb {Q} (\sqrt { 2p}, i)$

Tom 131 / 2008

Abdelmalek Azizi, Mohammed Taous Acta Arithmetica 131 (2008), 103-123 MSC: 11R27, 11R29, 11R37. DOI: 10.4064/aa131-2-1

Autorzy

  • Abdelmalek AziziDépartement de Mathématiques
    Faculté des Sciences
    Université Mohammed 1
    Oujda, Maroc
    e-mail
  • Mohammed TaousDépartement de Mathématiques
    Faculté des Sciences
    Université Mohammed 1
    Oujda, Maroc
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek