Dispersion of ratio block sequences and asymptotic density

Tom 131 / 2008

Ferdinánd Filip, Ladislav Mišík, János T. Tóth Acta Arithmetica 131 (2008), 183-191 MSC: Primary 11B05. DOI: 10.4064/aa131-2-5

Autorzy

  • Ferdinánd FilipDepartment of Mathematics
    University of J. Selye
    Roľníckej školy 1519
    945 01 Komárno, Slovaki
    e-mail
  • Ladislav MišíkDepartment of Mathematics
    University of Ostrava
    30. dubna 22
    701 03 Ostrava 1, Czech Republic
    e-mail
  • János T. TóthDepartment of Mathematics
    University of Ostrava
    30. dubna 22
    701 03 Ostrava 1, Czech Republic
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek