Subset sums modulo a prime

Tom 131 / 2008

Hoi H. Nguyen, Endre Szemerédi, Van H. Vu Acta Arithmetica 131 (2008), 303-316 MSC: Primary 11B75. DOI: 10.4064/aa131-4-1

Autorzy

  • Hoi H. NguyenDepartment of Mathematics
    Rutgers
    Piscataway, NJ 08854, U.S.A.
    e-mail
  • Endre SzemerédiDepartment of Computer Science
    Rutgers
    Piscataway, NJ 08854, U.S.A.
  • Van H. VuDepartment of Mathematics
    Rutgers
    Piscataway, NJ 08854, U.S.A
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek