On a conjecture concerning minus parts in the style of Gross

Tom 132 / 2008

C. Greither, Radan Kučera Acta Arithmetica 132 (2008), 1-48 MSC: Primary 11R20. DOI: 10.4064/aa132-1-1

Autorzy

  • C. GreitherInstitut für theoretische Informatik und Mathematik
    Fakultät für Informatik
    Universität der Bundeswehr München
    85577 Neubiberg, Germany
    e-mail
  • Radan KučeraPřírodovědecká fakulta
    Masarykova univerzita
    Janáčkovo nám. 2a
    602 00 Brno, Czech Republic
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek