Dyadic Diophantine approximation and Katok's horseshoe approximation

Tom 132 / 2008

Tomas Persson, Jörg Schmeling Acta Arithmetica 132 (2008), 205-230 MSC: Primary 11J83; Secondary 37A45, 37C45. DOI: 10.4064/aa132-3-2

Autorzy

  • Tomas PerssonCentre for Mathematical Sciences
    Lund University
    Box 118
    SE-221 00 Lund, Sweden
    e-mail
  • Jörg SchmelingCentre for Mathematical Sciences
    Lund University, Box 118
    SE-221 00 Lund, Sweden
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek