Decomposing Jacobians of curves with extra automorphisms

Tom 132 / 2008

Jennifer Paulhus Acta Arithmetica 132 (2008), 231-244 MSC: 14H40, 14H45, 11G05, 14H37. DOI: 10.4064/aa132-3-3

Autorzy

  • Jennifer PaulhusDepartment of Mathematics
    University of Illinois at Urbana-Champaign
    Urbana, IL 61801, U.S.A.
    and
    Department of Mathematics
    Kansas State University
    Manhattan, KS 66506, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek