An odd square as a sum of an odd number of odd squares

Tom 132 / 2008

Heng Huat Chan, Shaun Cooper, Wen-Chin Liaw Acta Arithmetica 132 (2008), 359-371 MSC: 11F03, 11F11, 11F20. DOI: 10.4064/aa132-4-5

Autorzy

  • Heng Huat ChanDepartment of Mathematics
    National University of Singapore
    2 Science Drive 2
    Singapore 117543
    e-mail
  • Shaun CooperMassey University
    Albany Campus
    Private Bag 102 904
    North Shore Mail Centre
    Auckland, New Zealand
    e-mail
  • Wen-Chin LiawDepartment of Mathematics
    National Chung Cheng University
    Min-Hsiung, Chia-Yi, 62101
    Taiwan, Republic of China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek