Simultaneous diagonal equations over $\mathfrak {p}$-adic fields

Tom 132 / 2008

D. Brink, H. Godinho, P. H. A. Rodrigues Acta Arithmetica 132 (2008), 393-399 MSC: 11D72, 11D79. DOI: 10.4064/aa132-4-8

Autorzy

  • D. BrinkDepartamento de Matemática
    Universidade de Brasília
    Brasília, DF 70910-900, Brazil
    e-mail
  • H. GodinhoDepartamento de Matemática
    Universidade de Brasília
    Brasília, DF 70910-900, Brazil
    e-mail
  • P. H. A. RodriguesInstituto de Matemática e Estatística
    Universidade Federal de Goiás
    Goiânia, GO 74001-970, Brazil
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek