The uniform primality conjecture for elliptic curves

Tom 134 / 2008

Graham Everest, Patrick Ingram, Valéry Mahé, Shaun Stevens Acta Arithmetica 134 (2008), 157-181 MSC: 11G05, 11A41. DOI: 10.4064/aa134-2-7

Autorzy

  • Graham EverestSchool of Mathematics
    University of East Anglia
    Norwich NR4 7TJ, UK
    e-mail
  • Patrick IngramDepartment of Mathematics
    University of Toronto
    Canada M5S 2E4
    e-mail
  • Valéry MahéSchool of Mathematics
    University of East Anglia
    Norwich NR4 7TJ, UK
    e-mail
  • Shaun StevensSchool of Mathematics
    University of East Anglia
    Norwich NR4 7TJ, UK
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek