Yet another generalization of the Ramanujan–Nagell equation

Tom 134 / 2008

M. A. Bennett, M. Filaseta, O. Trifonov Acta Arithmetica 134 (2008), 211-217 MSC: Primary 11D61; Secondary 11D45. DOI: 10.4064/aa134-3-2

Autorzy

  • M. A. BennettDepartment of Mathematics
    The University of British Columbia
    Room 121, 1984 Mathematics Road
    Vancouver, B.C., Canada V6T 1Z2
    e-mail
  • M. FilasetaDepartment of Mathematics
    University of South Carolina
    Columbia, SC 29208, U.S.A.
    e-mail
  • O. TrifonovDepartment of Mathematics
    University of South Carolina
    Columbia, SC 29208, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek