Generalized continued fractions and orbits under the action of Hecke triangle groups

Tom 134 / 2008

Elise Hanson, Adam Merberg, Christopher Towse, Elena Yudovina Acta Arithmetica 134 (2008), 337-348 MSC: Primary 11J70; Secondary 11R21, 11A55. DOI: 10.4064/aa134-4-4

Autorzy

  • Elise HansonScripps College
    Claremont, CA 91711, U.S.A.
    e-mail
  • Adam MerbergScripps College
    Claremont, CA 91711, U.S.A
    and
    Brown University
    Providence, RI 02912, U.S.A.
    e-mail
  • Christopher TowseScripps College
    Claremont, CA 91711, U.S.A.
    e-mail
  • Elena YudovinaScripps College
    Claremont, CA 91711, U.S.A
    and
    Harvard University
    Cambridge, MA 02138, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek