Arithmetic properties of polynomial specializations over finite fields

Tom 136 / 2009

Paul Pollack Acta Arithmetica 136 (2009), 57-79 MSC: Primary 11T55; Secondary 11N32. DOI: 10.4064/aa136-1-5

Autorzy

  • Paul PollackDepartment of Mathematics
    University of Illinois at Urbana-Champaign
    273 Altgeld Hall, MC-382
    1409 West Green Street
    Urbana, IL 61801, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek