Manin's conjecture on a nonsingular quartic del Pezzo surface

Tom 136 / 2009

Fok-Shuen Leung Acta Arithmetica 136 (2009), 177-199 MSC: Primary 14G05. DOI: 10.4064/aa136-2-6

Autorzy

  • Fok-Shuen LeungDepartment of Pure Mathematics
    Faculty of Mathematics
    University of Waterloo
    200 University Avenue West
    Waterloo, ON, Canada N2L 3G1
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek