A Banach space determined by the Weil height

Tom 136 / 2009

Daniel Allcock, Jeffrey D. Vaaler Acta Arithmetica 136(2009), 279-298 MSC: 11J25, 11R04, 46B04. DOI: 10.4064/aa136-3-6

Autorzy

  • Daniel AllcockDepartment of Mathematics
    University of Texas
    Austin, TX 78712, U.S.A.
    e-mail
  • Jeffrey D. VaalerDepartment of Mathematics
    University of Texas
    Austin, TX 78712, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek