On Hilbert–Speiser type imaginary quadratic fields

Tom 136 / 2009

Humio Ichimura, Hiroki Sumida-Takahashi Acta Arithmetica 136 (2009), 385-389 MSC: 11R33, 11R11. DOI: 10.4064/aa136-4-5

Autorzy

  • Humio IchimuraFaculty of Science
    Ibaraki University
    Bunkyo 2-1-1, Mito, 310-8512, Japan
    e-mail
  • Hiroki Sumida-TakahashiFaculty and School of Engineering
    The University of Tokushima
    2-1, Minami-josanjima-cho
    Tokushima, 770-8506, Japan
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek