Power sums of Hecke eigenvalues and application

Tom 137 / 2009

J. Wu Acta Arithmetica 137 (2009), 333-344 MSC: 11F30, 11F66. DOI: 10.4064/aa137-4-3

Autorzy

  • J. WuInstitut Élie Cartan Nancy (IECN), CNRS
    Nancy-Université, INRIA
    Boulevard des Aiguillettes, B.P. 239
    54506 Vandœuvre-lès-Nancy, France
    and
    School of Mathematical Sciences
    Shandong Normal University
    Jinan, Shandong 250100, China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek