Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po pospisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2008 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

The Chen primes contain arbitrarily long arithmetic progressions

Tom 138 / 2009

Binbin Zhou Acta Arithmetica 138(2009), 301-315 MSC: Primary 11N32, 11P32. DOI: 10.4064/aa138-4-1 Opublikowany online: 1 January 1970

Autorzy

  • Binbin ZhouDepartment of Mathematics
    Shanghai University
    Shanghai, 200444
    P.R. China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek