Indecomposable polynomials and their spectrum

Tom 139 / 2009

Arnaud Bodin, Pierre Dèbes, Salah Najib Acta Arithmetica 139(2009), 79-100 MSC: 12E05, 11C08, 12Y05. DOI: 10.4064/aa139-1-7

Autorzy

  • Arnaud BodinLaboratoire Paul Painlevé, Mathématiques
    Université Lille 1
    59655 Villeneuve d'Ascq Cedex, France
    e-mail
  • Pierre DèbesLaboratoire Paul Painlevé, Mathématiques
    Université Lille 1
    59655 Villeneuve d'Ascq Cedex, France
    e-mail
  • Salah NajibLaboratoire Paul Painlevé, Mathématiques
    Université Lille 1
    59655 Villeneuve d'Ascq Cedex, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek