The $p$-adic valuation of $k$-central binomial coefficients

Tom 140 / 2009

Armin Straub, Victor H. Moll, Tewodros Amdeberhan Acta Arithmetica 140 (2009), 31-42 MSC: Primary 11A51; Secondary 11A63. DOI: 10.4064/aa140-1-2

Autorzy

  • Armin StraubDepartment of Mathematics
    Tulane University
    New Orleans, LA 70118, U.S.A.
    e-mail
  • Victor H. MollDepartment of Mathematics
    Tulane University
    New Orleans, LA 70118, U.S.A.
    e-mail
  • Tewodros AmdeberhanDepartment of Mathematics
    Tulane University
    New Orleans, LA 70118, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek